Кафедра безпеки інформації та телекомунікацій має у своєму розпорядженні 6 навчальних лабораторій, які обладнані сучасними засобами мікроелектроніки, обчислювальної та мікропроцесорної техніки На базі кафедрі проходить щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології. Безпека та зв’язок» Дана конференція - це прекрасна можливість поглибити свої знання, поділитися досвідом наукових досліджень Секції наукових конференцій: Інформаційна безпека; Інформаційні системи і технології; Інформаційно-вимірювальні технології; Економічна кібернетика; Комп’ютерна інженерія; Системна інженерія; Програмне забезпечення комп’ютерних систем; Системний аналіз і управління; Телекомунікації Разом із студентами інших провідних ВУЗів України наші майбутні випускники щорічно демонструють свої знання на Всеукраїнській олімпіаді за напрямом "Інформаційна безпека" Вихованці кафедри БІТ щороку показують стабільні високі результати на профільних олімпіадах Для студентів кафедри проводяться курси ZyXEL Security Specialist з видачею міжнародного сертифікату ZSS Викладач учбового центру компанії ZyXEL Євген Величко розповідає студентам кафедри БІТ про принципи та технології забезпечення безпеки локальних мереж Георг Шмідт, професор Есслінгенського університету прикладних наук, читає студентам нашої кафедри лекції на тему сучасних методів кодування

04.01.2021 Прийом заборгованостей щотижнево

      На період локдауну час прийому заборгованостей: кожного вівторка та четверга з 10.00 до 11.30

     Комісія у складі: 
       Жукова О. А.  
       Мілінчук Ю. А.
       Сєчкін І. А.

29.12.2020 Наші вітання!


      Сьогодні відбулося засідання Ради молодих вчених НТУ "Дніпровська політехніка". На ньому було одноголосно обрано нового голову Ради - аспіранта, асистента кафедри безпеки інформації та телекомунікацій Олішевського Іллю. Бажаємо Іллі успіхів та нових досягнень на цій відповідальній посаді!!!

28.12.2020 ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ викладачів кафедри БІТ на період самостійної роботи студентів (2-й семестр 2020 – 2021 н.р.)

04.12.2020 Вітаємо наших переможців!

В національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбулася 18-та міжнародна науково-практична конференція «Eurolanguages-2020». Від кафедри БІТ в роботі секції №3 «Комп’ютерні науки та інноваційні технології» прийняли участь 8 студентів першого курсу, та аспірант другого курсу навчання, які зайняли всі призові місця!

27.04.2020 Прийом заборгованостей

Комисія по прийому заборгованостей для бакалаврів 3 курсу скорочеників та 4 курсу працює у вівторок та четвер з 10 до 12. Початок екзамену з дисципліни КСЗІ о 10 годині.

Звертатись до викладачів дистанційно.

04.03.2020 День відкритих дверей, березень - квітень 2020

Запрошуємо на День відкритих дверей НТУ "ДП" 14 березня та 11 квітня 2020 року (субота)!

08.10.2019 Симулятор протоколів навчальних криптографічних систем

На кафедрі БІТ проводиться тестування роботи розробленого симулятора протоколів навчальних криптографічних систем.


Новини 1 - 7 із 168
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі