Кафедра безпеки інформації та телекомунікацій має у своєму розпорядженні 6 навчальних лабораторій, які обладнані сучасними засобами мікроелектроніки, обчислювальної та мікропроцесорної техніки На базі кафедрі проходить щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології. Безпека та зв’язок» Дана конференція - це прекрасна можливість поглибити свої знання, поділитися досвідом наукових досліджень Секції наукових конференцій: Інформаційна безпека; Інформаційні системи і технології; Інформаційно-вимірювальні технології; Економічна кібернетика; Комп’ютерна інженерія; Системна інженерія; Програмне забезпечення комп’ютерних систем; Системний аналіз і управління; Телекомунікації Разом із студентами інших провідних ВУЗів України наші майбутні випускники щорічно демонструють свої знання на Всеукраїнській олімпіаді за напрямом "Інформаційна безпека" Вихованці кафедри БІТ щороку показують стабільні високі результати на профільних олімпіадах Для студентів кафедри проводяться курси ZyXEL Security Specialist з видачею міжнародного сертифікату ZSS Викладач учбового центру компанії ZyXEL Євген Величко розповідає студентам кафедри БІТ про принципи та технології забезпечення безпеки локальних мереж Георг Шмідт, професор Есслінгенського університету прикладних наук, читає студентам нашої кафедри лекції на тему сучасних методів кодування

06.12.2018 Комплекс засобів захисту «Гриф» версії 4

В рамках продовження співпраці між ТОВ «Інститут комп’ютерних технологій», Придніпровським регіональним науково-технічним центром ТЗІ та кафедрой БІТ студенти та викладачі кафедри отримали можливість безкоштовно використовувати для навчального процесу та наукових досліджень засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу «Комплекс «Гриф» версії 4, який має дійсний позитивний експертний висновок Держспецзв’язку.

05.12.2018 День відкритих дверей, грудень 2018

Запрошуємо на День відкритих дверей НТУ "ДП" та Фахова олімпіада для вступників - молодших спеціалістів 15 грудня 2018 года (субота)!

10.10.2018 Всеукраїнський конкурс студентських робіт 2018

Запрошуємо студентів НТУ ДП до участі в Всеукраїнському конкурсі студентських робіт! Тематика робіт: Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій.

28.09.2018 ІІІ Міжнародна науково-технічна конференція "Інформаційна безпека в сучасному суспільстві "

Шановні колеги та студенти! Запрошуємо взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-технічній конференції "Інформаційна безпека в сучасному суспільстві ", яка відбудеться у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності 29-30 листопада 2018 року.

27.08.2018 Посвячення у студенти 2018

Дорогі першокурсники! Вітаємо з посвяченням у студенти, яке відбудеться 31 серпня о 9:00.

02.05.2018 ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з кібербезпеки

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з кібербезпеки!

12.01.2018 День відкритих дверей, січень 2018

Запрошуємо на День відкритих дверей НГУ та Профорієнтаційну олімпіаду 20 січня 2018 года (субота)!


Новини 1 - 7 із 157
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі