Участь у ISACA

ПРО ПРОГРАМУ

Програма академічної підтримки міжнародної асоціації ISACA International (ISACA Advocate Program) надає викладачам вищих навчальних закладів можливість стати Академічними Консультантами ISACA для подальшої розробки та впровадження програм професійної підготовки спеціалістів і просування кращих світових практик у галузі управління Інформаційними Технологіями (ІТ), управління інформаційною безпекою, управління ризиками ІТ та аудиту ІТ.


У квітні 2012 року Кручінін Олександр - старший викладач кафедри безпеки інформації та телекомунікацій та  Тимофєєв Дмитро - старший викладач кафедри безпеки інформації та телекомунікацій отримали статус Академічних Консультантів ISACA - всесвітньовідомої організації з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація об'єднує більш ніж 90 000 членів в 170-ти країнах, є співавтором поширеного у всьому світі стандарту ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ. Більш ніж 10 000 фахівців у світі здобули сертифікації CISA та CISM, що їх впровадила саме ISACA. Місією асоціації є створювати цінність та довіру до інформаційних систем.


ПЕРЕВАГИ ВІД УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

Програма ISACA Advocacy Program пропонує переваги як для викладачів, так і для студентів.
Для викладачів програма передбачає безкоштовне членство в асоціації ISACA International в якості Академічних Консультантів ISACA та надає можливість отримати безкоштовний доступ до величезної кількості знань, досвіду, наукових публікацій та методологічних розробок, включаючи:

В свою чергу, переваги участі викладачів у програмі ISACA Advocacy Program надають можливість їх студентам набути знання у галузі ІТ-управління, ІТ-аудиту, управління Інформаційною Безпекою та ІТ-ризиками, що дозволять їм значно розширити спектр своїх професійних кваліфікацій у галузі ІТ та отримати конкурентні переваги на ринку праці.


РОЛЬ АКАДЕМІЧНОГО КОНСУЛЬТАНТА