Міжнародна діяльність

Кафедра БІТ має багаторічний досвід підготовки іноземних студентів із 6 країн (Ангола, Йорданія, Казахстан, Конго, Росія, Узбекистан) за напрямом підготовки «Телекомунікації».


Постійно ведеться робота щодо здійснення міжнародного обміну студентами та викладачами.


професор Рюдігер Грімм


Для студентів кафедри БІТ проводилась дистанційна лекція на тему "Стратегії кібер-безпеки" професором Рюдігером Грімм з Університету Кобленц-Ландау (Universität Koblenz-Landau), Німеччина.Лекція була проведена в online режимі. В її організації зі сторони Німеччини приймали участь випускники факультету інформаційних технологій НГУ, які продовжили своє навчання в Університеті Кобленц-Ландау.проф. Г.Шмідт

Також для студентів кафедри БІТ проводив лекції професор Есслінгенського університету прикладних наук (Земля Баден-Вюртемберг, ФРН) Георг Шмідт.


Професор прибув до Національного гірничого університету у складі делегації з Есслінгенського університету прикладних наук (ЕУПН) землі Баден-Вюртемберг (ФРН): доцент факультету електротехніки та мехатроніки ЕУПН почесний професор НГУ Ніколаус Нойбергер, професори цього ж факультету Карл-Хайні Кайзер і Георг Шмідт. Мета візиту німецьких вчених – проведення робочих зустрічей з керівництвом НГУ та лекцій і семінарів для студентів і науковців Інституту електроенергетики (ІЕЕ) НГУ.


Тематика лекцій - сучасні методи кодування. Зміст лекції може бути розділен на два блоки: методи ітеративного декодування і алгебраїчні методи декодування. Викладання лекцій та проведення семінарів здійснювалось англійською мовою.доктор В.Клейст


За програмою науково-академічних обмінів Fulbright у 2018 році зі студентами кафедри БІТ працювала та читала лекції професор університету Західної Вірджинії (США) Вірджинія Ф. Клейст.
Основна увага доктора В. Клейст була приділена випускникам бакалаврату та магістратури в частині підвищення їх кваліфікації у галузі інформаційних технологій. Викладання лекцій та проведення семінарів здійснювалось англійською мовою.
Участь у виконанні наукових досліджень


Проекти кафедри БІТ були представлені на міжнародній бізнес-виставці CEBIT (Німеччина, м. Ганновер), зокрема науково-освітний портал кафедри та інтелектуальний комплекс захисту інформації корпоративних інфокомунікаційних систем.


До міжнародних зв’язків кафедри залучаються викладачі та студенти кафедри, про що свідчать численні публікації на міжнародних конференціях і семінарах. За 2019-2023р. навчальні роки було опубліковано більше 50 публікацій.


Ведеться робота з підготовки матеріалів до участі наукових розробок кафедри в конкурсах на отримання грантів в межах міжнародних програм НАТО, ЄС (FP7), Tempus тощо.


Кафедра також має великий досвід співробітництва з компаніями Microsoft та IBM.