Міжнародна діяльність

Кафедра БІТ має багаторічний досвід підготовки іноземних студентів із 6 країн (Ангола, Йорданія, Казахстан, Конго, Росія, Узбекистан) за напрямом підготовки «Телекомунікації».


Постійно ведеться робота щодо здійснення міжнародного обміну студентами та викладачами.


професор Рюдігер Грімм


3 лютого 2015 р. для студентів кафедри БІТ проводилась дистанційна лекція на тему "Стратегії кібер-безпеки" професором Рюдігером Грімм з Університету Кобленц-Ландау (Universität Koblenz-Landau), Німеччина.Лекція була проведена в online режимі. В її організації зі сторони Німеччини приймали участь випускники факультету інформаційних технологій НГУ, які продовжили своє навчання в Університеті Кобленц-Ландау.проф. Г.Шмідт

У 2013 році для студентів кафедри БІТ проводив лекції професор Есслінгенського університету прикладних наук (Земля Баден-Вюртемберг, ФРН) Георг Шмідт.


Професор прибув до Національного гірничого університету у складі делегації з Есслінгенського університету прикладних наук (ЕУПН) землі Баден-Вюртемберг (ФРН): доцент факультету електротехніки та мехатроніки ЕУПН почесний професор НГУ Ніколаус Нойбергер, професори цього ж факультету Карл-Хайні Кайзер і Георг Шмідт. Мета візиту німецьких вчених – проведення робочих зустрічей з керівництвом НГУ та лекцій і семінарів для студентів і науковців Інституту електроенергетики (ІЕЕ) НГУ.


Тематика лекцій - сучасні методи кодування. Зміст лекції може бути розділен на два блоки: методи ітеративного декодування і алгебраїчні методи декодування. Викладання лекцій та проведення семінарів здійснювалось англійською мовою.доктор В.Клейст


За програмою науково-академічних обмінів Fulbright у 2011 році зі студентами кафедри БІТ працювала та читала лекції професор університету Західної Вірджинії (США) Вірджинія Ф. Клейст.
Основна увага доктора В. Клейст була приділена випускникам бакалаврату та магістратури в частині підвищення їх кваліфікації у галузі інформаційних технологій. Викладання лекцій та проведення семінарів здійснювалось англійською мовою.
Участь у виконанні наукових досліджень


Проекти кафедри БІТ були представлені на міжнародній бізнес-виставці CEBIT (Німеччина, м. Ганновер) у 2006-2008 роках, зокрема науково-освітний портал кафедри та інтелектуальний комплекс захисту інформації корпоративних інфокомунікаційних систем.


До міжнародних зв’язків кафедри залучаються викладачі та студенти кафедри, про що свідчать численні публікації на міжнародних конференціях і семінарах. Лише за 2011/2012 навчальний рік було опубліковано більше 50 публікацій.


Ведеться робота з підготовки матеріалів до участі наукових розробок кафедри в конкурсах на отримання грантів в межах міжнародних програм НАТО, ЄС (FP7), Tempus тощо.


Кафедра також має великий досвід співробітництва з компаніями Microsoft та IBM.