Участь у ISACA

Дізнайтеся про участь нашої кафедри у міжнародній організації ISACA! Тут ви знайдете інформацію про наші досягнення, проекти та співпрацю з цією впливовою асоціацією з аудиту, контролю та безпеки інформації.

ПРО ПРОГРАМУ

       Програма академічної підтримки міжнародної асоціації ISACA International (ISACA Advocate Program) надає викладачам вищих навчальних закладів можливість стати Академічними Консультантами ISACA для подальшої розробки та впровадження програм професійної підготовки спеціалістів і просування кращих світових практик у галузі управління Інформаційними Технологіями (ІТ), управління інформаційною безпекою, управління ризиками ІТ та аудиту ІТ.

     У квітні 2012 року Кручінін Олександр – старший викладач кафедри безпеки інформації та телекомунікацій та  Тимофєєв Дмитро – старший викладач кафедри безпеки інформації та телекомунікацій отримали статус Академічних Консультантів ISACA – всесвітньовідомої організації з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація об’єднує більш ніж 90 000 членів в 170-ти країнах, є співавтором поширеного у всьому світі стандарту ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ. Більш ніж 10 000 фахівців у світі здобули сертифікації CISA та CISM, що їх впровадила саме ISACA. Місією асоціації є створювати цінність та довіру до інформаційних систем.

ПЕРЕВАГИ ВІД УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

         Програма ISACA Advocacy Program пропонує переваги як для викладачів, так і для студентів. Для викладачів програма передбачає безкоштовне членство в асоціації ISACA International в якості Академічних Консультантів ISACA та надає можливість отримати безкоштовний доступ до величезної кількості знань, досвіду, наукових публікацій та методологічних розробок, включаючи:

  • глобальну спільноту членів ISACA International (понад 90 000 членів);
  • електронну бібліотеку ISACA (ISACA eLibrary);
  • велику кількість стандартів та найкращих практик, а також приклади їхнього успішного застосування (наприклад: CobiT, ValT, ITAF і т.д.);
  • результати глобальних досліджень, які проводить асоціація;
  • матеріали для підготовки навчальних програм у галузі управління ІТ, ІТ-аудиту, управління Інформаційною Безпекою та ІТ-ризиками, з вказанням тем та академічних годин, необхідних для їх висвітлення;
  • піврічну підписку на журнал ISACAJournal.

         В свою чергу, переваги участі викладачів у програмі ISACA Advocacy Program надають можливість їх студентам набути знання у галузі ІТ-управління, ІТ-аудиту, управління Інформаційною Безпекою та ІТ-ризиками, що дозволять їм значно розширити спектр своїх професійних кваліфікацій у галузі ІТ та отримати конкурентні переваги на ринку праці.

РОЛЬ АКАДЕМІЧНОГО КОНСУЛЬТАНТА
  • Популяризація ISACA International серед студентської спільноти та донесення переваг, які надає членство в Асоціації.
  • Адаптація навчальних програм ISACA International, а також створення локальної професійної спільноти студентів і викладачів, зацікавлених у популяризації та методологічних розробках ISACA International та підготовці кваліфікованих спеціалістів у галузі ІТ-управління, ІТ-аудиту, управління Інформаційною Безпекою та ІТ-ризиками.
  • Практичне використання CobiT, Val IT та інших матеріалів ISACA International в якості навчально-методичних посібників.
  • Залучення студентів до участі у роботі місцевого відділення ISACA.
  • Заохочення студентів до членства в ISACA, підготовки та складання сертифікаційних іспитів ISACA, включаючи:
    Certified Information Systems Auditor (CISA) – сертифікований аудитор інформаційних систем;
    Certified Information Security Manager (CISM) – сертифікований менеджер інформаційної безпеки;
    Certified in the Governance of Enterprise IT (CGEIT) – сертифікований спеціаліст у галузі корпоративного управління ІТ;
    Certified in Risk and Information Systems Control(CRISC) – сертифікований спеціаліст у галузі управління ризиками та контролями інформаційних систем.