ТИМОФЄЄВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ


Тимофєєв Дмитро Сергійович

Старший викладач кафедри безпеки інформації та телекомунікацій

 

ORCID iD

ResearchGate

Scopus

Google Academy

E-mail

Освіта та кар’єра


В 1995 р. – закінчив Дніпропетровську гірничу академію за спеціальністю «Автоматика та управління в технічних системах», спеціалізація «Системи автоматичного управління».

1995 – 1998 р. – очна аспірантура при Національній гірничій академії.

1997 – поточний час – асистент, старший викладач НТУ «Дніпровська політехніка» (до 2017 р. Національний гірничий університет) .

2005-2018 рр. -головний інженер, заступник керівника Інформаційного компютерного комплексу університету.

2018- поточний час – провідний інженер Придніпровського регіонального науково-технічного центру ТЗІ


Освітня діяльність


Викладає навчальні дисципліни: Аудит інформаційної безпеки, Системи управління інформаційною безпекою, Теорія ризиків, Управління інформаційною безпекою, Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах.


Наукова діяльність


Наукові інтереси – процесні підходи до аудиту систем управління інформаційною безпекою, управління інформаційними ризиками. Виконавець науково-дослідних робіт за фахом. Підготував переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад у галузі «Інформаційна безпека».


Міжнародна діяльність


    З квітня 2012 року має статус Академічного Адвоката ISACA (Information Systems Audit and Control Association) – всесвітньовідомої організації з розробки методологій та стандартів в галузі управління, аудиту і безпеки інформаційних технологій. 
З 2018 року - член FAIR Institute - експертної, неприбуткової організації з розробки стандартних практик управління інформаційними ризиками на основі методу FAIR.

Публікації та патенти


     Автор понад 30 публікацій.

Підвищення кваліфікації


НТУ Дніпровська політехніка, свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК 02070743/000233-20 від 26.06.2020 р., 180 годин. Теми: 1. Педагогіка вищої школи; 2. Розвиток комунікативних компетенцій НПП ЗВО; 3. Застосування інформаційних технологій в освіті; 4. Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах; 5. Сучасні інформаційні та телекомунікаційні технології.