МІЛІНЧУК ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА


Мілінчук Юлія Анатоліївна

Асистент кафедри безпеки інформації та телекомунікацій

 

ORCID iD

ResearchGate

Google Academy

E-mail

Освіта та кар’єра

1995 р. – закінчила Державну гірничу академію України за спеціальністю «Автоматика та керування у технічних системах». 1995 – 1999 р. – старший лаборант кафедри електроніки та обчислювальної техніки. з 1999 року – асистент кафедри електроніки та обчислювальної технікиі (далі безпеки інформації та телекомунікації, НТУ «Дніпровська політехніка»).

Освітня діяльність

Викладає навчальні дисципліни: Основи забезпечення безпеки інформації, Системи управління інформаційною безпекою, Телекомунікаційні та інформаційні мережі, Програмування і алгоритмічні мови та ін.

Наукова діяльність

Наукові інтереси – системний підхід до забезпечення інформаційної та кібербезпеки, оцінка та мінімізація інформаційних ризиків. Виконавець науково-дослідних робіт за фахом.

Міжнародна діяльність

International Society of Engineering Pedagogy. INTERNATIONAL ENGINEERING EDUCATOR. R.N. UA-157. 09.12.2014 Участь у Міжнародних науково-технічних конференціях за фахом.

Публікації та патенти

Участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-технічних конференціях за фахом. Автор понад 20 публікацій

Підвищення кваліфікації

Свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК02070743/000223-20. Національний технічний універсітет "Дніпровська політехніка". Теми: 1. Педагогіка вищої школи. 2. Розвиток комунікативних компетенцій НППЗВО. 3. Застосування інформаційних технологій в освіті. 4. Захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах. 5. Сучасний інформаційні та телекомунікаційні технології. 180 годин/6 ЄКТС.