18.10.2022

Конференція «Кар’єрні траєкторії у кібербезпеці»

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» запрошує взяти участь у конференції «Кар’єрні траєкторії у кібербезпеці», який відбудеться   20 жовтня 2022 року  З 16:00 до 18:40  

 Формат - онлайн, на платформі  Zoom. 

Для участі у конференції необхідно зареєструватися за посиланням:  реєстраційна форма для участі у гендерних заходах 
Після реєстрації ви отримаєте посилання на електронну пошту. 

Ця конференція спрямована на промоцію спеціальності кібербезпека та сприяння поінформованості студентів про актуальні шляхи побудови та розвитку кар’єри  у сфері кібербезпеки.  Конференція є підсумковим заходом менторської програми для дівчат спеціальності «125-Кібербезпека», що реалізується Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та ініціативою Дівчата STEM . 

 У  рамках заходу будуть представлені кар’єрні траєкторії в актуальних професійних напрямках кібербезпеки, які були розроблені учасницями менторської програми. Протягом двох місяців дев’ятнадцять дівчат-менті з першого по шостий курс ЗВО, спеціальності «125-кібербезпека» отримували менторську підтримку від дев’яти успішних жінок, які працюють у сфері кібербезпеки в державних та приватних організаціях.  

Серед напрямів кібербезпеки, які будуть представлені, наступні:  
    - операційна безпека;  
    - тестування на проникнення; 
    - розробка продуктів та хмарні технології. 

 Під час конференції учасниці менторської програми також розкажуть, де можна працювати в обраних напрямах , які вимоги до фахівців із кібербезпеки та якими навичками потрібно володіти. Всі учасники заходу матимуть можливість поставити питання у чаті фахівчиням з кібербезпеки  та дізнатися більше про програму менторства.  

 Долучайтеся!