05.02.2015

Дистанційна лекція

професор Рюдігер Грімм

3 лютого 2015 р. для студентів кафедри БІТ проводилась дистанційна лекція професором Рюдігером Грімм з Університету Кобленц-Ландау (Universität Koblenz-Landau), Німеччина.Лекція була проведена в online режимі. В її організації зі сторони Німеччини приймали участь випускники факультету інформаційних технологій НГУ, які продовжили своє навчання в Університеті Кобленц-Ландау.

лекція з кібер-безпеки

Студенти 2-4 курсів напрямів підготовки "Безпека інформаційних і комунікаційних систем", "Управління інформаційною безпекою" та "Системи технічного захисту інформації" прослухали лекцію на тему "Стратегії кібер-безпеки".


професор Рюдігер Грімм проводить дистанційну лекцію

Слухачі мали можливість ознайомитися з класифікацією інформації та кібер-загроз, основними вимогами до захисту інформації та стратегіями реалізації цього захисту, які діють та застосовуються на території країн Євросоюзу та США. Після лекції студенти задали питання лектору та отримали на них відповіді.


студенти кафедри БІТ слухають дистанційну лекцію

Враховуючи позитивний результат, в подальшому планується продовжити проведення лекцій в цьому форматі для студентів кафедри БІТ та інших кафедр факультету інформаційних технологій НГУ.