ГОРЄВ В'ЯЧЕСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ


Горєв В'ячеслав Миколайович

Доцент кафедри безпеки інформації та телекомунікацій

 

ORCID iD

ResearchGate

Scopus

Google Academy

E-mail

Освіта та кар’єра

2007: випускник Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю;

2007–2011: студент (бакалавр), ДНУ імені Олеся Гончара, випускник кафедри теоретичної фізики; спеціальність – фізика.

2011–2012: студент (магістр), ДНУ імені Олеся Гончара, випускник кафедри теоретичної фізики; спеціальність – фізика.

2012–2015: аспірант кафедри теоретичної фізики ДНУ імені Олеся Гончара;

2016: захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «теоретична фізика», тема дисертації: «Скорочений опис нерівноважних систем з урахуванням релаксаційних процесів».

2015–2017: на різних посадах на кафедрі теоретичної фізики ДНУ імені Олеся Гончара (старший лаборант, МНС, зав. лаб);

2017–2020: асистент кафедри безпеки інформації і телекомунікацій Національного технічного університету «Дніпровська Політехніка».

з 2020: доцент кафедри безпеки інформації і телекомунікацій Національного технічного університету «Дніпровська Політехніка».

Освітня діяльність

Викладає дисципліни: технічна електродинаміка, теорія електричних кіл та сигналів, теорія адаптивної фільтрації

Наукова діяльність

Статистична фізика (просторово-однорідні релаксаційні процеси в околі гідродинамічних станів, кінетичні рівняння, системи зі слабкою взаємодією), теорія фільтрації (прогнозування процесу з важким хвостом на основі фільтра Колмогорова–Вінера, що може бути застосовано до прогнозування телекомунікаційного трафіку)

Міжнародна діяльність

Учасник низки міжнародних конференцій. В тому числі, особисто робив доповіді на конференціях MECO 38 – MECO 41 (Conference of the Middle European Cooperation in Statistical Physics, Trieste, Italy, 2013; Сoventry, England, 2014; Esztegrom, Hungary, 2015; Vienna, Austria, 2016). Отримав сертифікат В2 у 2018 році. Пройшов зарубіжне стажування та отримав відповідний сертифікат у 2022 році.

Публікації та патенти

Одна монографія в українському видавництві, одна глава в монографії в зарубіжному видавництві, 4 навчальні посібники, 7 методичних вказівок до практичних і лабораторних робіт, дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук, 28 наукових статей, 20 conference proceedings, 46 тез конференцій. 27 робіт індексуються в скопус та 27 робіт індексуються у Web of Science.