30.04.2014

Графік попереднього захисту дипломних робіт (проектів)

Увага!!! Присутність керівника дипломної роботи (проекту) обов'язкова!

20.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Адау Вилсон Жоау Мойзеш ТКіт-10-1
2 Демидов Кирило Дмитрович ТКіт-10-1
3 Дівас Сергій Олександрович ТКіт-10-1
4 Матеуш Жоау Мануел ТКіт-10-1
5 Осадча Валентина Павлівна ТКіт-10-1
6 Педру Джони Франсишку Да Силва ТКіт-10-1
7 Рибіна Яна Андріївна ТКіт-10-1
8 Чорний Максим Вадимович ТКіт-10-1
9 Аль Сайєр Муайяд ТСм-13-1м
10 Бабешко Олександр Віталійович ТСм-13-1м
11 Бегімадова Тахміна Хомідівна ТСм-13-1м
12 Гаращенко Владислав Геннадійович ТCc-13-1c
13 Гарус Павло Олександрович ТСм-13-1м
14 Довгаль Олег Антонович ТСм-13-1м
21.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Казначеєв Олексій Юрійович ТСм-13-1м
2 Коломбарь Денис Вадимович ТСм-13-1м
3 Миргород Артем Анатолійович ТСм-13-1м
4 Обора Ігор Олегович ТСм-13-1м
5 Панова Валерія Ігорівна ТСм-13-1м
6 Сівко Дмитро Юрійович ТСм-13-1м
7 Скоропад Максим Андрійович ТСм-13-1м
8 Стасівська Дар'я Володимирівна ТСм-13-1м
9 Толстих Дмитро Сергійович ТСм-13-1м
10 Третьяков Костянтин Андрійович ТCc-13-1c
11 Чишкала Андрій Петрович ТСм-13-1м
12 Чишкала Олександр Петрович ТСм-13-1м
13 Швець Вячеслав Олександрович ТСм-13-1м
22.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Басарєв Владислав Юрійович ЗІс-13-1с
2 Дмитрієва Валерія Ігорівна ЗІм-13-1м
3 Євдаха Дмитро Вадимович ЗІм-13-1м
4 Жевжик Олександр Олександрович ЗІмв-13
5 Ковтун Дмитро Андрійович ЗІм-13-1м
6 Козлов Дмитро Олександрович ЗІс-13-1с
7 Коротич Юрій Анатолійович ЗІс-13-1с
8 Кузьмін Дмитро Олександрович ЗІв-13
9 Лебедько Марина Володимирівна ЗІм-13-1м
23.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Ліннік Юлія Юріївна ЗІм-13-1м
2 Носков Клім Володимирович ЗІм-13-1м
3 Плєц Олексій Олександрович ЗІс-13-1с
4 Рейзмір Антон Геннадійович ЗІс-13-1с
5 Рябокобиленко Кирило Юрійович ЗІс-13-1с
6 Сичов Олександр Ігорович ЗІс-13-1с
7 Шевченко Роман Васильович ЗІс-13-1с
8 Шевчук Дмитро Миколайович ЗІс-13-1с
26.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Бойко Олександр Володимирович ЗМс-13-1с
2 Буднік Марина Миколаївна ЗМм-13-1м
3 Бурцева Катерина Анатоліївна ЗМм-13-1м
4 Васютинський Олег Ігорович ЗМм-13-1м
5 Горячкіна Юлія Вадимівна ЗМм-13-1м
6 Григор'єва Вікторія Андріївна ЗМм-13-1м
7 Грошенков Андрій Станіславович ЗМв-13
8 Дрозд Ірина Олександрівна ЗМс-13-1с
9 Колос Юлія Анатоліївна ЗМс-13-1с
27.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Левченко Станіслав Сергійович ЗМс-13-1с
2 Маліков Євгеній Вадимович ЗМм-13-1м
3 Начовна Дар'я Андріївна ЗМм-13-1м
4 Погорілий Олександр Сергійович ЗМс-13-1с
5 Романенко Катерина Олександрівна ЗМм-13-1м
6 Смішко Денис Сергійович ЗМм-13-1м
7 Соломатін Станіслав Костянтинович ЗМм-13-1м
8 Тесленко Олексій Станіславович ЗМм-13-1м
9 Шпортько Владислав Едуардович ЗМс-13-1с
28.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Булавкін Андрій Олександрович ЗСв-13
2 Галенко Євген Олегович ЗСс-13-1с
3 Галковський Олександр Сергійович ЗСмв-13
4 Галушка Олексій Андрійович ЗСм-13-1м
5 Герасименко Анна Віталіївна ЗСм-13-1м
6 Герасименко Сергій Валерійович ЗСм-13-1м
7 Гержан Сергій Геннадійович ЗСмв-13
8 Дашко Дмитро Олександрович ЗСм-13-1м
9 Ємельченко Євген Євгенович ЗСмв-13
29.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Куліков Олексій Ігорович ЗСв-13
2 Лук'янов Федір Ігорович ЗСм-13-1м
3 Матяш Віталій Вікторович ЗСв-13
4 Мовляв Дмитро Сергійович ЗСс-13-1с
5 Нортенко Дмитро Вячеславович ЗСм-13-1м
6 Омельницька Катерина Вікторівна ЗСс-13-1с
7 Постолов Олександр Миколайович ЗСв-13
8 Прокопчук Олександр Євгенович ЗСмв-13
30.05.14 09:00 ауд. 3/19
1 Руй Сергій Сергійович ЗСс-13-1с
2 Стасівський Леонід Сергійович ЗСм-13-1м
3 Сухий Олександр Олегович ЗСс-13-1с
4 Устименко Дмитро Ігорович ЗСв-13
5 Францевич-Скарбовська Дар'я Юріївна ЗСмв-13
6 Чернуха Олександр Сергійович ЗСс-13-1с
7 Шевченко Олександр Павлович ЗСс-13-1с
8 Шосталь Сергій Іванович ЗСв-13


Жовтень 2018

Попередній місяць

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4