Система Orphus
11.08.2014

Наказ про зарахування

Веселые студенты

Наказом Ректора № 1355-л від 11/08/2014 на перший курс денної форми навчання за державним замовленням зараховані:

    6.170101 Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  1. Братковський Євгеній Ігорович
  2. Голобородько Василиса Валентинівна
  3. Гуляєв Юрій Євгенович
  4. Даценко Максим Дмитрович
  5. Довидовський Едуард Олександрович
  6. Карпінська Каріна Вікторівна
  7. Коврайський Антон Дмитрович
  8. Логунов Дмитро Тимурович
  9. Молчанов Євгеній Ігорович
  10. Паршкіна Дар`я Ігорівна
  11. Самойленко Роман Юрійович
  12. Степанчук Євгеній Ігорович
  13. Чайка Ілля Вячеславович
  14. Шитиков Родіон Геннадійович
  15. Шкут Євген Вікторович

    6.170102 Системи технічного захисту інформації
  1. Алексєєв Ростислав Сергійович
  2. Вілюкова Альона Олександрівна
  3. Груздов Єгор Валерійович
  4. Земляний Антон Анатолійович
  5. Кочеров Андрій Олександрович
  6. Кужель Микита Дмитрович
  7. Ліфшиц Олексій Віталійович
  8. Лоян Максим Анатолійович
  9. Лук`янов Ілля Ігорович
  10. Луньова Олена Ігорівна
  11. Мельник Роман Олегович
  12. Овєчкін Артем Вадимович
  13. Стороженко Ярослав Сергійович
  14. Фастовець Анна Костянтинівна
  15. Хіной Олександр Олександрович

    6.170103 Управління інформаційною безпекою
  1. Васюта Антон Володимирович
  2. Грудачова Наталя Олександрівна
  3. Гуров Павло Андрійович
  4. Діденко Катерина Олександрівна
  5. Доколяса Олександр Сергійович
  6. Дудукіна Валерія Валеріївна
  7. Ємець Анастасія Вікторівна
  8. Іващенко Дмитро Сергійович
  9. Кучер Едуард Денисович
  10. Маловик Владислав Вячеславович
  11. Молоков Владислав Станіславович
  12. Нікітіна Єлизавета Олександрівна
  13. Украінцева Єлизавета Сергіївна
  14. Хоменко Ірина Іванівна
  15. Яланський Владислав Сергійович

    6.050903 Телекомунікації Повний термін навчання
  1. Бахарев Єгор Валерійович
  2. Голуб Кирило Олександрович
  3. Іванілов Андрій Юрійович
  4. Кириченко Сергій Юрійович
  5. Козінська Ірина Сергіївна
  6. Кольцова Анастасія Олегівна
  7. Крильцов Андрій Дмитрович
  8. Мешков Антон Максимович
  9. Москальов Ілля Дмитрович
  10. Проскурін Кирило Сергійович
  11. Сезоненко Руслан Денисович
  12. Скріпко Катерина Сергіївна
  13. Філічкіна Ірина Василівна
  14. Щербина Ростислав Романович
  15. Ядикін Владислав Павлович

    6.050903 Телекомунікації Скорочений термін навчання
  1. Брез Тимур Юрійович
  2. Глоба Марина Анатоліївна
  3. Кужель Роман Дмитрович
  4. Рукавець Анна Василівна
  5. Сіданченко Владислав Вадимович

    6.050903 Телекомунікації На другий курс навчання
  1. Чуб Аліна Олександрівна
  2. Юрченко Анастасія Юріївна

Вітаємо нових студентів нашої кафедри!



Жовтень 2017

Попередній місяць

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5